ZAKOPANE I PODTATRZE

ZWIEDZANIE ZAKOPANEGO

Zapraszamy do zwiedzania Zakopanego z przewodnikiem grupy szkolne i dorosłych oraz turystów indywidualnych. Dzieje miasta leżącego u podnóży najwyższych gór w Polsce to zbiór wielu wątków m.in. historii górali i góralszczyzny, rozwoju kultury polskiej czy historii taternictwa i sportów zimowych. Z Zakopanem związanych było i jest do dziś wiele znanych przedstawicieli świata sportu, nauki, sztuki i polityki. Wszystkie historie i tworzący je ludzie zostawili w Zakopanem swoje ślady, które pokażemy Wam podczas wycieczki. 

SPACER NORDIC WALKING PO ZAKOPANEM

Zwiedzanie Zakopanego nie musi przebiegać standardowo – można je połączyć z dodatkowym ruchem, co przyniesie korzyści dla naszego ciała i umysłu. Naszą propozycją są wycieczki z przewodnikiem-instruktorem Nordic walking. Podczas spaceru zarówno poznacie ciekawe miejsca w stolicy Tatr, jak i podszkolicie technikę marszu z kijami. Zapraszamy osoby początkujące oraz uprawiające Nordic walking – program wycieczki dostosujemy do umiejętności i oczekiwań uczestników. Tych którzy chcieliby wcześniej zaznajomić się bliżej z techniką marszu z kijami zapraszamy na szkolenie z instruktorem.

WYCIECZKI PO PODTATRZU

Podtatrze, czyli tereny wokół Tatr, to cztery regiony kulturowe-geograficzne: słowacki Liptów, polskie Podhale, a także Spisz i Orawa leżące na polsko-słowackim pograniczu. Każdy z nich może pochwalić się charakterystycznym folklorem, ciekawą architekturą, cennymi zabytkami, a także piękną przyrodą. Z Podtatrza roztacza się również wspaniały widok na Tatry, które dopiero z pewnej odległości ukazują w całości swoją wielkość. 

Polecamy zwiedzanie Podtatrza na rowerze, autokarem lub maszerując z kijami Nordic walking.


Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami - chętnie udzielimy szczegółowych informacji.
Zwiedzanie Zakopanego - Kuźnice
Zakopane - Stary Kościółek
Wycieczki po Podtatrzu
Spływ Dunajcem
Copyright Nazwa.pl