OPINIE

Dziękujemy, za wspólnie spędzony czas! Będzie nam miło, jeśli opiszecie tu swoje wrażenia. 

Pozdrawiamy, Monika i Andrzej

MARIA

Gorąco polecam Pana Andrzeja wszystkim szukającym usług przewodnickich. Pan przewodnik nawiązał świetny kontakt z młodzieżą. Ponadto zabrał nas na rzadziej uczęszczaną trasę, dzięki czemu mogliśmy w spokoju podziwiać tatrzańskie widoki. Jeszcze raz dziękujemy, polecamy wszystkim i na pewno skorzystamy z Pana usług w przyszłości!

BUT Infotour

Z usług przewodnickich Andrzeja Śliwińskiego korzystałam wielokrotnie. Oprowadzał grupy zarówno tych po Tatrach jak i wyjeżdżał na dalsze trasy. Przygotował dla grupy np. piękną trasę po Maroku i potrafił zachwycić wszystkich tym egzotycznym krajem, nie mówiąc już o zdjęciach, które pozwalają wracać w te miejsca. Polecam!

GRAŻYNA

Pani Monika to wspaniały przewodnik tatrzański. Potrafi bardzo ciekawie opowiadać o wszystkim co zobaczymy na szlaku, od małej roślinki po szczyty Tatr. Prowadząc wycieczkę bardzo interesuje się kondycją i zdrowiem uczestników i dostosowuje tempo do możliwości grupy. Dzięki Niej możemy poczuć się bezpiecznie oraz możemy zobaczyć wszystkie atrakcje górskie na szlaku. 
Byłam uczestnikiem wycieczek prowadzonych przez Panią Monikę i polecam Jej usługi każdemu kto chce zobaczyć Tatry i szczęśliwie powrócić do domu. Dziękujemy Pani Moniko.

HUGO

NAJLEPSZY Instruktor Narciarstwa z jakim mielismy okazje sie uczyc stawiac pierwsze kroki na stoku a dokladniej rzecz ujmujac pierwsze zjazdy z samej gory bez trzymanki :) Fantastyczne podejscie do 4-latka, usmiech przez caly czas trwania lekcji udzielajacy sie dziecku przez kolejne pare godzin po zejsciu ze stoku... Synek po 5h nauki u Pana Andrzeja teraz wciaz tylko mowi o nartach, o tym ze juz sie nie uczy jezdzic tylko potrafi jezdzic i ze chce jeszcze jezdzic ze SWOIM Instruktorem. Kazdy kto chce nauczyc swoje dziecko szusowac po stoku powinien zglosic sie do Pana Andrzeja, polecam Go calym sercem, z czystym sumieniem. 
Mam nadzieje, ze dane nam bedzie kontynuowac nasza przygode z nartami w nastepnym sezonie pod profesjonalnym okiem Pana Andrzeja. Bardzo DZIEKUJE w imieniu Hugo za poswiecony czas oraz przepraszam za zbytnia gadatliwosc ucznia :) Mam nadzieje, ze w kolejnym sezonie wiecej bedzie sluchac a mniej trajkotac :)

RAFAŁ

Pierwszy raz miałem kontakt z Panem Andrzejem , i jestem bardzo zadowolony z jego usług , dostosował tempo wyjścia do grupy , ciekawie opowiadał ,uczniowie byli zaciekawieni , super zdjęcie , polecam wszystkim

MAGDA

We wrześniu mieliśmy przyjemność zwiedzać Zakopane z panią Moniką i wędrować Doliną Kościeliską z panem Andrzejem. Na pewno nie była to nasza ostatnia wyprawa z nimi. Obie wycieczki bardzo podobały się moim gimnazjalistą. Oboje ciekawie opowiadali o przyrodzie tatrzańskiej i charakterystycznym stylu Zakopanego. Polecam usługi obojga.

AGNIESZKA

W tym roku szkolnym wraz z moimi maturzystami mieliśmy ogromną przyjemność spędzić jeden dzień na wycieczce górskiej z Panem Andrzejem. Jest to wspaniały i kulturalny Człowiek, profesjonalny Przewodnik, Pasjonat przyrody i ludzi, umiejący zainteresować młodzież otaczającym nas światem. Tempo wycieczki oraz ilość przekazanych informacji była dostosowana do wieku i zainteresowań młodzieży. Panie Andrzeju, bardzo serdecznie dziękujemy!!!

ELŻBIETA

Pan Andrzej to doskonały przewodnik, który świetnie rozumie się z młodzieżą i potrafi nie tylko w sposób przystępny przekazać wiedzę, ale też skupić uwagę młodzieży i zainteresować ją Tatrami . Gorąco polecam podróżowanie z Panem Andrzejem i dziękuję za przepiękne zdjęcia naszej grupy!

STANISŁAW

P.Andrzej przegonił nas po Zakopanem. Wycieczka dobrze przygotowana i poprowadzona, informacje przekazane w sposób ciekawy dla całej naszej bardzo grupy, (wiek od 12 do 55 lat) a wszyscy słuchali z zaciekawieniem. 
POLECAM.

IWONA

Cieszę się,że po wielu różnorodnych doświadczeniach wreszcie trafiłam na przewodnika,który ma świetny kontakt z młodzieżą, jest profesjonalistą w każdym calu, a do tego-co dziś bardzo rzadkie -jest niesamowicie skromnym człowiekiem.Swoją pracę wykonuje z pasją-także tę z aparatem fotograficznym ;) To, że za rok gimnazjaliści chcą wrócić w góry, w znacznym stopniu Jego zasługa. Gorąco polecam!

ELŻBIETA

Gorąco polecam usługi Pana Andrzeja. Konkretny, potrafił zaciekawić gimnazjalistów, którzy już planują kolejny wypad w Tatry. Super ogarniał całą grupę dostosowując tempo marszu do kierownika :-). Polecam wszystkim, którzy chcą pochodzić po Tatrach a nie pobiegać po Krupówkach. Bardzo dziękujemy.

AGNIESZKA

Bardzo polecam pana Andrzeja. Ciekawie opowiada, robi piękne zdjęcia. Bardzo sympatyczny i zarazem skromny człowiek.

WITEK

W sobotę 5.12.2015 spędziłem 10 niezapomnianych godzin w Tatrach z P. Andrzejem. Andrzej to wspaniały ,doświadczony i wyważony przewodnik z którym czułem się bezpiecznie w trudnych zimowych warunkach.Na pewno jeszcze nie raz poproszę go o pomoc na szlaku.

JOLANTA

Już wakacje ale gimnazjaliści wspominają wędrówkę Doliną Kościeliską do Jaskini Mroźnej w deszczowej aurze. Mimo zimna ,deszczu było super. Dziękujemy za zrozumienie dla młodych turystów. Polecamy Pana Andrzeja innym grupom.

EDWARD

Pan przewodnik Andrzej Śliwiński jest profesjonalnym przewodnikiem. W sposób ciekawy, potrafi zainteresować młodzież opowiadając o urokach Tatr i Podhala. Ma wielkie wyczucie względem młodzieży która chętnie go słucha . Prowadzi wycieczkę bezpiecznie, interesując się na bieżąca zdrowiem uczestników. Jeszcze raz dziękujemy . Z pewnością następnym razem ( już za rok) będziemy się tylko z tym przewodnikiem kontaktować. Jeszcze raz dziękujemy Panie Andrzeju.

KACHA

Jesteśmy po czterodniowej wędrówce po Tatrach z Panem Andrzejem-cudownym, skromnym młodym człowiekiem, ktory potrafi porozumieć sie z gimnazjalistami. Co do tras i pogody należy całkowicie polegać na jego profesjonaliżnie. Na pewno jeszcze będę korzystac z doswiadczenia pasji i profedjonalizmu Pana Andrzeja w prowadzeniu grup na zzlakach górskich.

BOŻENA

Pan przewodnik Andrzej Śliwiński jest profesjonalnym przewodnikiem. W sposób ciekawy, potrafi zainteresować młodzież opowiadając o urokach Tatr i Podhala. Ma wielkie wyczucie względem młodzieży która chętnie go słucha . Prowadzi wycieczkę bezpiecznie, interesując się na bieżąca zdrowiem uczestników. Jeszcze raz dziękujemy . Z pewnością następnym razem ( już za rok) będziemy się tylko z tym przewodnikiem kontaktować. Jeszcze raz dziękujemy Panie Andrzeju.